Komentāri
Mūžam noraizējies kaķēns tiek pie popmūziķa vārda
Foto: instagram/concerned_kitten

Sociālajos tīklos popularitāti iemantojis kaķēns, kuram kopš dzimšanas purniņu daiļo savdabīgas ”uzacis”, radot iespaidu, ka kaķītis ir nemitīgi noraizējies. Viņam vārds dots par godu britu grupas Take That dalībniekam Gerijam Bārlovam (Gary Barlow).

Concerned_Kitten, kā viņu pazīst sociālo tīklu lietotāji, īstais vārds ir Gerijs (Gary). Deviņas nedēļas vecā kaķīša saimnieki, sekojot pēdējo gadu tendencei izveidot atsevišķus kontus sociālajos tīklos saviem četrkājainajiem draugiem, savu mīluli reģistrējuši populārākajās sociālās saziņas vietnēs. Instragram kaķēnam ir gandrīz 3 tūkstoši fanu, bet viņa ikdienas gaitām Facebook seko līdzi gandrīz 6,5 tūkst. sekotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaķēna saimnieki – pāris no Mančestras – skaidro, ka četrkājainais mīlulis nosaukts par godu 90. gados populārās britu grupas Take That mūziķim Gerijam Bārlovam, kurš dziedāšanas laikā mēdz īpaši sacelt uzacis.

Kaķēnu īpašu dara no māmiņas mantotās ”uzacis”, precīzāk – apmatojuma raibumiņi, kas tās atgādina.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl