Miljonārs Krūmiņš par patversmes suņiem: Ja gribi sev draugu, nav jau svarīgi, no kurienes viņu ņem!

1 komentārs
Miljonārs Krūmiņš par patversmes suņiem: Ja gribi sev draugu, nav jau svarīgi, no kurienes viņu ņem!
Foto: ekrānuzņēmums

Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš nejaušības pēc abus savus mīluļus adoptējis tieši no patversmes. “Bija zvans un lūgums, vai es nevaru kaut ko pasponsorēt. Paņēmu uz patversmi līdzi savus mazbērnus un maisu ar pārtiku, un viņi lūdzās, lai paņem šito un paņem šito. Saku, es taču nevaru paņemt visus suņus. Tā kā tajā laikā sāku būvēt Bauskā māju, paņēmām Ansīti un Grietiņu.” Plašāk par Jūliju Krūmiņa suņiem un stāstu par patversmēm skaties raidījuma Bez Tabu sižetā.

Uzņēmējs uzskata, ja ģimenē ir bērni, tad mājās obligāti jābūt arī mājdzīvniekam, kas viņiem jau no bērnības iemāca rūpes par otru, labestību un draudzību. “Tie suņi, kas ņemti no patversmes, ir pilnīgi citādāki kā tie, kurus mājās esmu izaudzinājis. Viņiem acīs rakstīta tā pateicība.”

FOTO

Jūlijs nav vienīgais sabiedrībā zināmais cilvēks, kurš no patversmes paņēmis savu mīluli. Tā rīkojušies arī citi, piemēram, aktieris Ģirts Ķesteris no patversmes adoptējis suni, savukārt aktrise Veronika Plotņikova no patversmes adoptējusi kaķēnu. “Ja tu blakus sev gribi draugu, nav jau svarīgi, no kurienes viņu ņem!” pārliecināts ir uzņēmējs.

VIDEO

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Akcijas organizatori

1 komentārs