Mīļi! Pāris uzbūvē gigantisku gultu, lai tajā varētu gulēt arī visi astoņi viņu suņi

5 komentāri
Mīļi! Pāris uzbūvē gigantisku gultu, lai tajā varētu gulēt arī visi astoņi viņu suņi
Mr Mo Project

Visiem taču zināms, cik ļoti suņiem patīk gulēt saimnieka gultā, un reti ir gadījumi, kad saimnieks šo prieku savam mīlulim liedz. Bet ko darīt, ja gultā vēlas iekārtoties uzreiz astoņi suņi?

Ņujorkas iedzīvotāji Kriss un Marisa Hjūgsi ir projekta Mr Mo Project dibinātāji – šī organizācija palīdz atrast saimniekus jau pieaugušiem patversmēs nonākušiem suņiem. Viņi ir arī lieliski sava projekta flagmaņi, jo savā paspārnē uzņēmuši jau astoņus dažāda izmēra un vecuma četrkājainos mīluļus.

“Naktī visi suņi vēlas gulēt mūsu gultā un vienā brīdī sapratām, ka parasta izmēra gulta, kāda mums līdz šim bija, kļūst par šauru,” stāsta Kriss. “Parasti viss beidzās ar to, ka suņi gulēja mūsu gultā, bet mēs ar Marisu nakts vidū mēdzām pārcelties uz viesistabas dīvāniem, jo gultā mums vienkārši nebija vietas.”

Mr Mo Project

Ar astoņiem suņiem parastā gultā kļuva par šauru / Foto: Mr Mo Project

Un tad pārim radās ideja par megagultu. Galdnieki to būvēja sešus mēnešus, radot tādu guļvietu, kurā tagad ērti satilpst visa lielā ģimene – gan Kriss un Marisa, gan viņu astoņi suņi. Gulta ir vairāk nekā 4 metrus gara un vairāk nekā divus metrus plata. Tā ir aprīkota ar trepēm, lai vecākajiem suņiem būtu vieglāk guļvietā iekļūt, ka arī ar atvilktnēm gultas veļas un segu glabāšanai.

Hjūgsu ģimenes “megagulta”

5 komentāri