Komentāri

Kaķiem nereti kaut kas otrā nepatīk, īpaši pavasarī; tāpēc tie savā starpā mēdz “plēsties”, kā, piemēram, šajā video. Taču līdz galam viņu kašķis, visticamāk, arī nenonāca, jo tajā iejaucās trīs suņi.

Situācijas kontekstu, visticamāk, tā arī nekad neuzzināsim, bet skats ir diezgan iespaidīgs. Sākumā skaļas ņaudas otra virzienā, pēc tam tie arī kārtīgi saplūcās. Pēc pirmā raunda vēl nebija gana, un mazās radības turpināja izrādīt neapmierinātību par notiekošo. Bija skaidrs, ka ar to viss nebeigsies, tāpēc kā sargs no muguras kaķiem pielavījās vēl viens citas sugas melnis. Brīdī, kad nagi tika palaisti otro reizi, kautiņā iesaistījās uzreiz trīs suņi, lai izšķirtu nekārtības. Kas notika turpmāk, vēsture klusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl