Ķīnā citām pandām tiks izrādīti pandu mīlēšanās video, lai glābtu sugu

Komentāri

Lieldienu zaķi pagājušajā nedēļā padarījuši brangu darbu, sadējot visas tās krāsainās, vārītās un arī šokolādes olas. Taču to, ko izdevās iespēt pārītim pandu, zaķu varoņdarbiem nepārspēt. Kas tieši, to skaties raidījuma Atrasts internetā materiālā!

Ķīnā apdraudēto sugu pārstāvji Lu Lū un Dzeņ Dzeņ pārspējuši pandu mīlēšanās rekordu – viņiem ar pārošanās rituālu izdevies nodarboties veselas 7 minūtes un 45 sekundes, kas šobrīd ir pandu pasaules rekords šajā kategorijā. Šeit gan, protams, ir runa par cilvēku fiksēto rekordu, tāpēc neizslēgsim iespēju, ka kaut kur Ķīnas mežos mīt pandu ekvivalents latīņamerikāņu mīlniekiem nevienam nezinot uzstādījuši ne tādus rekordus vien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Taču šis pandu uzstādītais mīlēšanās rekords ir visai liels notikums, jo vidēji šie dzīvnieki ar to nodarbojas mazāk nekā pusotru minūti, tāpēc gandrīz astoņas minūtes ir diezgan iespaidīgi. Tā kā pandām švaki iet ar to mīlēšanās lietu, līdz ar to arī ar savas sugas turpināšanu, tika nolemts šā pāra darbības ekranizēt citiem sugas brāļiem un māsām. Pilnīgi nopietni! Ķīnas pandu pētnieki nolēmuši šo tā saucamo pornogrāfiju izsūtīt visiem, kuri ar šiem dzīvniekiem strādā ikdienā. Video tiks izrādīts uz lielajiem ekrāniem citām pandām, dodot iespēju iedvesmoties.

Lasi vēl