1 komentārs

Pastaigājoties ar savu mīluli, raidījuma vadītājs, mūziķis un komponists Jānis Strapcāns vēl apsver idejas un scenāriju kampaņai, kura noslēgumu arī vadīs. “Ķepas meklē mājas – par to ir tas stāsts! Cik saprotu, jau par tradīciju kļuvusi – aicināt iesaistīties, palīdzēt mūsu tuvākajiem draudziņiem,” stāsta raidījuma Kinomānija vadītājs.

Jānis Strapcāns jau kopš mazotnes ir draugos ar mājdzīvniekiem un no sava mazā Prinča nešķiras jau septiņus gadus. Draugi gan sakot, ka suns izskatoties pēc kranča, un nezinātājam ne prātā nenāk, ka šim dzīvniekam ir dižciltīgi raduraksti. “Patiesībā viņš ir portugāļu podengo un atbraucis no Somijas, jo pirms septiņiem gadiem Latvijā tādu vispār nebija. Man teica, ka pat Baltijā tādu neesot,” smaidot stāsta Strapcāns. Abiem ar Princi esot daudz kā kopīga, piemēram, abi ļoti mīl neatkarību, jo abiem patīkot iet tur, kur gribas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Rītdienas kampaņas noslēgumā Ķepas meklē mājas Vita Balčunaite priecēs ar muzikālu priekšnesumu. Aktrise arī ir tuvās attiecībās ar dzīvniekiem. “Man ir prieks piedalīties un ar savu klātbūtni atbalstīt, un ļoti, ļoti priecājos par tiem dzīvniekiem, kuri, iespējams, iegūs sev jaunas mājas. Viņiem būs prieks, tāpat kā daudz Latvijas ģimenēm,” stāsta māksliniece.

VIDEO

Viņa uzskata, ka tā bērniem ir lieliska iespēja – augt kopā ar mājdzīvniekiem, jo tie dod iespēju iemācīties rūpes un būt atbildīgiem. “Dzīvnieks mums visiem rāda, ka nekas no otra nav jāgaida. Svarīgākais šajā pasaulē ir dot un dalīties,” uzskata Balčunaite. Pati uzaugusi starp vairākiem mājdzīvniekiem, un vienam kaķim pat bijis tāds vārds kā Jāņa Strapcāna sunim – Princis. Vita vienlīdz mīl gan suņus, gan kaķus. Viņas suns nodzīvojies izcili ilgu mūžu – 18 gadus.

Pēc dzīvnieku patversmes apmeklējuma daudzi citu pamesto četrkājaino draugu paņem ģimenē. Nule kā to izdarījuši raidījuma vadītājas Janas Duļevskas vecāki.

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Akcijas organizatori

Akcijas dalībnieki

 Ķepas meklē mājas dalībnieki

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl