Ķepas meklē mājas noslēguma pasākuma vadītāju Strapcānu ar viņa mīluli Princi vieno kopējas iezīmes

1 komentārs

Pastaigājoties ar savu mīluli, raidījuma vadītājs, mūziķis un komponists Jānis Strapcāns vēl apsver idejas un scenāriju kampaņai, kura noslēgumu arī vadīs. “Ķepas meklē mājas – par to ir tas stāsts! Cik saprotu, jau par tradīciju kļuvusi – aicināt iesaistīties, palīdzēt mūsu tuvākajiem draudziņiem,” stāsta raidījuma Kinomānija vadītājs.

Jānis Strapcāns jau kopš mazotnes ir draugos ar mājdzīvniekiem un no sava mazā Prinča nešķiras jau septiņus gadus. Draugi gan sakot, ka suns izskatoties pēc kranča, un nezinātājam ne prātā nenāk, ka šim dzīvniekam ir dižciltīgi raduraksti. “Patiesībā viņš ir portugāļu podengo un atbraucis no Somijas, jo pirms septiņiem gadiem Latvijā tādu vispār nebija. Man teica, ka pat Baltijā tādu neesot,” smaidot stāsta Strapcāns. Abiem ar Princi esot daudz kā kopīga, piemēram, abi ļoti mīl neatkarību, jo abiem patīkot iet tur, kur gribas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Rītdienas kampaņas noslēgumā Ķepas meklē mājas Vita Balčunaite priecēs ar muzikālu priekšnesumu. Aktrise arī ir tuvās attiecībās ar dzīvniekiem. “Man ir prieks piedalīties un ar savu klātbūtni atbalstīt, un ļoti, ļoti priecājos par tiem dzīvniekiem, kuri, iespējams, iegūs sev jaunas mājas. Viņiem būs prieks, tāpat kā daudz Latvijas ģimenēm,” stāsta māksliniece.

VIDEO

Viņa uzskata, ka tā bērniem ir lieliska iespēja – augt kopā ar mājdzīvniekiem, jo tie dod iespēju iemācīties rūpes un būt atbildīgiem. “Dzīvnieks mums visiem rāda, ka nekas no otra nav jāgaida. Svarīgākais šajā pasaulē ir dot un dalīties,” uzskata Balčunaite. Pati uzaugusi starp vairākiem mājdzīvniekiem, un vienam kaķim pat bijis tāds vārds kā Jāņa Strapcāna sunim – Princis. Vita vienlīdz mīl gan suņus, gan kaķus. Viņas suns nodzīvojies izcili ilgu mūžu – 18 gadus.

Pēc dzīvnieku patversmes apmeklējuma daudzi citu pamesto četrkājaino draugu paņem ģimenē. Nule kā to izdarījuši raidījuma vadītājas Janas Duļevskas vecāki.

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Akcijas organizatori

Akcijas dalībnieki

 Ķepas meklē mājas dalībnieki

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl