Ķepas joprojām meklē mājas!

Komentāri

”Suni mēs gribējām jau sen! Īstā iedvesma radās skatoties raidījumu Suns meklē mājas, stāsta Linda, kura kopā ar dzīvesdraugu Artūru pieņēma suni no patversmes. Tagad Haifa ir iejutusies jaunajās mājās, bet saimnieki viņu uztver kā ģimenes locekli.

Haifas saimnieki ir ”suņu cilvēki”, un nu jau viņu ģimenē ir vēl viens suns, taču attiecības ar Haifu ir pavisam īpašas un kā apgalvo Linda, suns ģimenē ienes lielu laimi. Lai atgādinātu Latvijas iedzīvotājiem par ķepaiņiem, kuriem nepieciešamas mājas, TV3, SMS Credit un Dzīvnieku policija turpina pagājušajā gadā uzsākto iniciatīvu – aicinājumu ziedot dzīvnieku patversmēm, vai vēl labāk – kļūt kādam no viņiem par saimnieku! Projekta laikā pagājušajā gadā mājas tika atrastas vairākiem desmitiem dzīvniekiem, tāpēc bez mazākās šaubīšanās tika pieņemts lēmums šo labdarības iniciatīvu turpināt arī šogad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Projekta organizatori ar lielu prieku un lepnumu paziņo, ka pirmo kampaņas klipu galvenie varoņi Šokolādīte un Strīpainīte mājas jau ir atraduši! Tas vieš cerības un apliecina, ka Latvijā ir milzum daudz labestīgu cilvēku, kuriem ķepaiņu liktenis nav vienaldzīgs. Ja šis raksts liek aizdomāties arī Tev, atceries, ka dzīvnieka adoptēšana nav vienīgais labais darbs, ko vari izdarīt – patversmei noderēs gan dzīvnieku barība, ko vari aizvest, gan arī veca sega! Taču, ja esi ļoti aizņemts cilvēks un braukšanai laiku neatrodi, labu darbu paveiksi arī vienkārši zvanot uz ziedojumu tālruni 90006388!

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

VIDEO: Šokolādītes stāsts

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl