Kaķenīte bez priekšķepām kļūst par Instagram zvaigzni

0 Komentāru
Kaķenīte bez priekšķepām kļūst par Instagram zvaigzni
Foto: instagram/lilbunnysueroux

Kaķu meitene Roux kopš dzimšanas ievērojami atšķiras no citiem sugas brāļiem – viņai nav priekšējo ķepiņu un vēl kāda ķermeņa daļa ir citādāka. Nu viņa iemantojusi popularitāti Instagram lietotāju vidū, kur kaķenītes ikdienai gaitām seko vairāk nekā 100 tūkt. fanu.

Kaķu meitene Lil’ Bunny Sue Roux jeb vienkārši Roux, jau piedzima bez priekšējām ķepiņām. Arī viņas astīte ir ievērojami īsākā, kā kaķiem esam pieraduši redzēt. Tomēr šīs šķietamās ķermeņa nepilnības kaķenītei nav šķērslis, kā viņas saimniece norāda, būt dzīvespriecīgai un baudīt perfektu kaķa dzīvi. Kopš profila izveidošanas sociālās saziņas vietnē Instragram 15. aprīlī tam jau seko 102 tūkst. interesentu.

Rūpes par neparasto kaķenīti uzņēmusies vetārste Džekija Dīka Akeja no Luiziānas ASV. Viņa kaķenīti adoptējusi jau nākamajā dienā pēc tās nonākšanas patversmē, kurā viņa pati strādā, pērnā gada oktobrī.

Roux ir laimīga un ļoti mīļa meitene. Viņai ļoti patīk ēst, gulēt, staipīties, ar mutīti mētāt savu rotaļu pelīti, vērot putnus pa logu, un mani maigi sabučot uz deguna,” saka kaķenītes saimniece.

Roux the ribbon slayer. 🐉

A video posted by Roux! (@lilbunnysueroux) on

0 Komentāru