Kafejnīcas Minka kaķi iepriecina viesus

Komentāri

Rīgas iedzīvotāju vidū popularitāti izpelnījusies nesen atvērtā kaķu kafejnīca Pārdaugavā. Kaķu kafejnīcas saimniece Laura Pūce uzskata, ka tieši kaķi ir tie, kas ļāvuši kafejnīcā radīt patīkamu mājas atmosfēru.

”Kaķis veido to vidi, to mājas auras sajūtu. Daudzi patstāvīgie klienti šeit nāk pēc darba dienas. Viņi apsēžas un izskatās pilnīgi citi – viņiem ir pārgājušas galvassāpes, viņiem pārgājusi depresija. Mūs tas tikai priecē, jo kaķis ir ļoti labs dakteris,” stāsta Laura Pūce. Neparastās idejas autorēm, izvēloties telpas kafejnīcai, jau sākumā bijis skaidrs, ka tur dzīvos vairāki kaķi, tāpēc iekārtojot viesu zāli, tik īpaši padomāts, lai labi tajā justos gan kafejnīcas viesi, gan paši saimnieki – kaķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt runājot par pašu kaķu izvēli, Laura Pūce stāsta: ”Pašus kaķīšus izvēlēties bija nu tā.. gan grūti, gan viegli. Viņi nedrīkstēja būt agresīvi, jo te ir bērni. Viņi nevarēja arī būt jau gados, jo līdz ar to nāk līdzi citas problēmas. Kaķīšus izvēlējāmies dzīvnieku aizsardzības biedrības patversmē Ķepa. Braucām nakts vidū, aukstumā. Nolikām būrīšus un tie, kuri nāca, tos arī paņēmām. Viņi visi ir dzīvojuši kopā.”

Viņa arī stāsta, ka no sākotnēji paņemtajiem pieciem kaķiem, kafejnīcā palikuši četri, jo viens no piecotnes nav varējis aprast ar dzīvo kafejnīcas telpās. Tagad kaķu četrotnē ir trīs kaķenes un mazliet huligānisks runcis. Vairāk par kaķu kafejnīcu skaties video!

Video!

Lasi vēl