JAUTRS VIDEO: zelta retrīvers atmet ar ķepu sacensību noteikumiem

1 komentārs
JAUTRS VIDEO: zelta retrīvers atmet ar ķepu sacensību noteikumiem
Facebook

Ja izvēle ir starp ātrāku distances veikšanu vai gardumiem, kas kārdinoši sarindoti gar trases malām, šis zelta retrīvers par savu prioritāti ne mirkli nešaubās.

Arī es esmu zelta retrīvera sugas skaistuļa saimniece un, skatoties šo video, nevarēju nesmaidīt, jo, lai cik atšķirīgi arī nebūtu mūsu mīluļi kā individualitātes, viņiem ir ļoti daudz kopīgu rakstura iezīmju. Zelta retrīveri, piemēram, ir ārkārtīgi labsirdīgi un rotaļīgi mājas mīluļi, kuri gatavi draudzēties ar visiem, bet it īpaši ar tiem, kuri bez bumbiņas mētāšanas un vēdera “bužināšanas” var piedāvāt kaut ko garšīgu. No kārumiem zelta retrīvera sugas suns nav spējīgs atteikties pilnīgi nekādos apstākļos.

To lieliski ilustrē arī video, kas tapis kādā suņu izstādē. Dažādu sugu suņukiem bija jādemonstrē sava rakstura stingrība un pēc iespējas ātrāk jāpieveic īsa distance, gar kuras malām sarindoti šķīvji ar visdažādākajiem gardumiem. Visjautrākos brīžus sacensību skatītājiem un arī tiesnešiem sagādāja zelta retrīvers, kurš, pacietīgi sagaidījis starta signālu, metās pēc iespējas ātrāk… iztukšot visus šķīvjus!

Video

1 komentārs