JĀREDZ: Divi jaunieši izglābj čūsku un par to saņem balvu no tās!

Komentāri

Kaut ko tādu negadās redzēt katru dienu – čūska, dodoties savās ikdienas gaitās, bija ieķērusies kaut kādā nesaprotamā mudžeklī, un divi jaunieši steidzās tai palīgā. Tas, kas notika pēc tam, ir neticami!

Iesākumā jābrīdina, ka šajā video dzirdama necenzēta valoda.
Spriežot pēc angļu valodas akcenta, šis nelielais incidents noticis kaut kur ASV ārēs, kur kāds mazs čūskulēns bija iestrēdzis starp nesaprotamu lapu, zaru un, iespējams, arī atkritumu virknes. Divi jaunieši to redzēja un steidza radībai uzmanīgi palīdzēt, jo ar nazi, kas bija viņu īpašumā, bija iespējams ļoti viegli savainot čūsku. Brīdī, kad tie jau šņācēju bija atbrīvojuši, notika kaut kas neredzēts!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Sākumā šķita, ka tas, kurš iemūžinājis šo interesanto notikumu, nejauši salauzis čūskas žokli, taču tam, kādēļ tā turēja muti tik plati vaļā, bija pavisam cits iemesls – pasakoties par to, ka viņi veltīja savu laiku un to atbrīvoja no dabas un atkritumu skavām, čūska nolēma viņiem pateikties… atgremojot, visticamāk, nesen notiesātu vardi! Nav nosakāms, kurš ir vairāk pārsteigts, – paši varoņi vai tie, kuri skatās šo video!

Lasi vēl