Komentāri

Par vienu no pēdējā laika interneta video hītiem kļuvis kāds piedzēries jaunietis, kurš braucienā pa kādu ezeru, redzot, ka priekšā ir alnis, kurš, visticamāk, centās šķērsot ūdens tilpni, no laivas uzlēca tam virsū.

Precīza video uzņemšanas vieta gan nav zināma, bet, spriežot pēc valodas un dabas, tas varētu būt kaut kur Ziemeļamerikā. Neapdomīgais vīrs lūdza laivas vadītājam piedzīt to tuvāk dzīvniekam, lai, rēcošo draugu pavadībā, viņš varētu tam uzlēkt virsū. Toties materiāla aprakstā viņam nav veltītas uzslavas, bet gan tieši pretēji – nosodījums ar cerību, ka dzērājs par savām darbībām varētu tapt sodīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Neskatoties uz ne pārāk cilvēcīgo rīcību, šis video nedēļas laikā sakrājis gandrīz 1,7 miljonus skatījumu, un, pateicoties tādām video glabātuvēm kā 9gag, šis skaitlis, visticamāk, tikai augs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl