Komentāri

Vairākas nedēļas 10 gadus vecā Šokolādīte mitinājās dzīvnieku patversmē un bija priecīga, ja kāds atnāca ciemos izvest pastaigā. Taču, pateicoties kampaņai, Ķepas meklē mājas, tika izveidots reklāmas rullītis, un kucītei tika atrastas gādīgas mājas.

“Ieraudzīju videoklipu un sapratu, ka tas ir mans suns,” stāsta Sintija, kura uzdrīkstējusies un rīkojusies cēlsirdīgi, paņemot mājās Šokolādīti. “Viņa ir superīgākā seniore, tā bija mīlestība no pirmā acu skata!” Lai gan patversmē viņu dēvēja par Šokolādīti, jaunie saimnieki teic, – tā ir Podziņa un uz jauno vārdu labāk atsaucas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

“Viņa skumst pēc saviem saimniekiem, un ne tikai tie jaunie, bet arī vecākie dzīvnieki grib sev mājas,” skumji nosaka Sintija. 200 suņu un 100 kaķu gaida savus jaunos saimniekus lielākajā dzīvnieku patversmē Latvijā. Saimniekus un ziedojumus gaida ne tikai suņi, bet arī citi ķepaiņi, bet par to vairāk skaties raidījuma Bez Tabu un žurnālista Roberta Blasa sagatavotajā sižetā.

VIDEO

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Lasi vēl