Ģimeni Pārogrē terorizē caunu kompānija; neviens dienests palīgā nesteidz

Pārogrē kādas nesen uzbūvētas privātmājas bēniņos iemitinājusies skaļa un bezbailīga caunu ģimene. Mazie zvēriņi ir ļoti aktīvi, īpaši nakts stundās, traucējot mājas iemītnieku naktsmieru. Pēc nesekmīgiem palīdzības meklējumiem pie dažādiem dienestiem ģimene nolēmusi nelūgtos viesus no mājas ”izlikt” pašu spēkiem.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • jāpriecājas par dabu

  jāpriecājas par dabu

  Smieklīgi, bet es dzīvoju mansardā ar skārda jumtu, ik pa laikam var dzirdēt, ka kāds tā no sirds lēkā pa jumtu. Izgāzos pa jumta logu un redzu pēc visa spriežot tieši caunu. Mazais zvērs, ielec blakus esošajā kokā un pa citu logu laimīgs vārtās uz zara. Un tas notiek Rīgā! Lai arī kā, domāju, ka mums būtu visiem jāpriecājas, ka Latvijā vēl ir salīdzinoša dzīvīga daba. Par laimi bēniņos nav ieperinājusies un tikai pārsteidz ar savu aktīvo lēkāšanu. Kaķis gan pārbijies.
 • aivars

  aivars

  saimniecibas veikalos var nopirkt specialu baribu caunam vai interneta ss reklama mednieku nodala lamatas ka lieto noskaties youtube
 • ui

  ui

  Žurku inde arī viņām garšo. Katru vakaru vajag atstāt viņām šīs vakariņas un drīz nelūgtie viesi pazudīs.
 • Inta

  Inta

  Iedarbīgi ir bebru dziedzeri, arī mūs bija apsēdušas caunas - izlika bēniņos un aizvācās gan.
 • Aivars Miķelsons

  Aivars Miķelsons

  Cauna ir sīks plēsējs, kas visaktīvāks nakts stundās. Ja mājās nav citu kustoņu, tad traucējums vienīgi nakts laika aktivitātēs! Pierodot pie cilvēku klātbūtnes var rasties smieklīgas un amizantas situācijas, kas var būt līdzīgas, ja mājās tiek turēta fredka vai sesks būrītī! Ja stipri jūtiet traucējumu, tad griežaties pie tuvākā mednieku kluba vadītāja- viņš Jums palīdzēs un dos padomu!
 • agnese

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!