Gepards GoPro kameru notur par spēļmantiņu

Komentāri

Tiem, kas ikdienā nodarbojas ar dzīvnieku pasaules atspoguļošanu pārējiem, ikdienā jāsaskaras arī ar tādiem, kas gatavi cilvēku nogalināt. Šis gan laikam bija izņēmums, toties izdevās “noķert” to, kā gepards grauž mazo GoPro kameru.

Lai arī liela daļa no tiem izskatās pūkaini un mīļi, jāatzīst, ka tā nemaz nav. Neskatoties uz pilno video vietni YouTube ar neskaitāmajiem video, kurā gepards un vispār lielie kaķu dzimtas zvēri ir pieradināt un dzīvo pat mājas apstākļos, viņi tomēr ir un paliek plēsēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds ļoti zinātkārs kaķu dzimtas pārstāvis, kamēr gozējās uz fotogrāfu džipa jumta, kamēr viņu fotogrāfēja un filmēja, ar lielu interesi grauza GoPro kameru kā rotaļlietu. Izskatās, ka tai izdevās izdzīvot, ja jau esam redzējuši, kā tas notiek. Esi kādreiz redzējis plēsēja mutes dobumu? Šī Tev ir lieliska izdevība. :) Šis materiāls tapis kaut kur Tanzānijā, kurā tika veidota kārtējā dokumentalā filma par dzīvniekiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl