FOTO: zoodārzā tvarsta izbēgušu “zebru”

Komentāri
FOTO: zoodārzā tvarsta izbēgušu “zebru”
Foto: AFP/ LETA

Savdabīgas mācības notikušas Japānā. Tur zoodārza darbinieki, lai praktizētos izbēgušu dzīvnieku noķeršanā, paši pārģērbušies par zebru un inscenējuši izbēgšanu. Šādas mācības Tokijas zoodārzā notiek ik gadu, tajās iesaistot arī apmeklētājus.

Pārģērbies Tokijas zoodārza darbinieks iejutās zebras ādā, mēģinot izvairīties no sagūstīšanas pēc veiksmīgas izbēgšanas no sava nožogojuma. Tikmēr zoodārza darbinieki izsludināja ārkārtas situāciju un, bruņojušies ar tīkliem un nomierinošiem medikamentiem, tvarstīja bēgli pa visu zoodārzu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neparasto mācību laikā zoodārzs darbojās ierastajā režīmā. Zoodārza apmeklētājiem, kas vēroja notiekošo, gan bija grūti mācības uztvert nopietni, jo zebra nebūt neizskatījās agresīva.

Savaldīt zebru izdevās ar nomierinoša līdzekļa šāviņu, kas arī nebija īsts. Notiekošajā piedalījās apmēram 150 cilvēki, tai skaitā policijas pārstāvji.

Šādas mācības Tokijas zoodārzā notiek regulāri jau kopš 1980. gada, gatavojoties ārkārtas situācijai iespējamas zemestrīces gadījumā. Iepriekšējās apmācībās dzīvnieki bijuši citi – tīģeris degunradzis, lauva un orangutāns.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl