Foto: Zināms skumjākais kaķis internetā

Komentāri
Foto: Zināms skumjākais kaķis internetā
Foto: instagram/lanlan731

Par kārtējo interneta slavenību dzīvnieku pasaulē kļuvis kāds mincis no Pekinas, kurš sava izskata dēļ jau nodēvēts par skumjāko kaķīti interneta plašumos.

Neparastā titula ieguvējs Luhu ir jaunākais no trīs kaķīšiem, taču vienīgais, kura izskatam pievērsta plaša uzmanība internetā. Strīpainajiem minčiem Luhu, Barher un Bardie ir kopīgi vecāki, bet viņu izskats, garšas kārpiņas un personības un pilnīgi atšķirīgas, akcentē viņu saimniece, kura labprāt ar mīluļu fotogrāfijām dalās sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstījām, ka par Instagram zvaigzni kļuvusi kāda kaķu meitene, kurai kopš dzimšanas nav priekšķepiņu, savukārt kāda kaķene no Krievijas mīl pozēt ar izkārtu mēlīti. Vēl kāds mincis vārdā Alberts Einšteins sava izskata dēļ devis iemeslu satraukties pasaules slavu ieguvušajam Īgnajam kaķim jeb Grumpy Cat.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl