Komentāri
Foto: suņu alus un citi prieciņi suņu izstādē Ķīpsalā
Foto: LETA

Kamēr Kalifornijā noskaidrots šī gada neglītākais suns, pašu mājās pilnā sparā rit izstādē, kas pulcē skaistākos, gudrākos un paklausīgākos suņukus.

Šodien un rīt, 27. un 28. jūnijā, Ķīpsalas hallē norit svētki suņu mīļotājiem –  starptautiskā suņu izstāde Latvijas uzvarētājs 2015, kas pulcēs vairāk nekā 2000 suņu gan no Latvijas, gan no ārvalstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā informē izstādes rīkotāji, Ķīpsalā aplūkojamas gandrīz 250 suņu šķirnes, tostarp arī īsti retumi. Līdzās pašmāju un Somijas suņu īpašniekiem, kas izstādē tradicionāli ir pārstāvēti viskuplākajā skaitā, ir pievienojušies arī suņu audzētāji no vēl 12 valstīm – Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Čehijas, Dānijas, Krievijas, Norvēģijas, Polijas, Zviedrijas, Ukrainas, pat no ASV un Itālijas.

Izstādi kuplina arī dažādi paraugdemonstrējumi, lai sabiedrībai vēstītu gan par suņu daudzveidību, gan iepazīstinātu skatītājus ar suņu spējām un prasmēm. Piemēram, Latvijas robežsardze demonstrē savu darba suņu māku gan sargāt, gan meklēt sprāgstvielas un citas aizliegtās vielas.

Paralēli suņu izstādei pieejama arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija, kā arī prieciņš suņu saimniekiem – bezalkoholisks alus Dog Beer.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl