FOTO: Rihards Lepers novadījis šiku ballīti Latvijas skaistākajiem suņiem

Pievienot komentāru
FOTO: Rihards Lepers novadījis šiku ballīti Latvijas skaistākajiem suņiem
Foto: publicitātes

Tirdzniecības centrā Spice ekskluzīvā pasākumā prezentēts jaunais kalendārs Amber Dog Calendar 2016, kura galvenie varoņi ir skaistākie Latvijas un Igaunijas izstāžu suņi kopā ar saviem saimniekiem. To uzdevums ir ne vien priecēt mājdzīvnieku mīļotājus, bet arī vilināt uz Latviju ārvalstu tūristus. Kalendārs tiks izplatīts kinoloģiskajās organizācijās Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un ASV.

Amber Dog Calendar 2016 ir jau sestais kalendārs, kurā galvenā loma atvēlēta godalgotiem mājdzīvniekiem. Modeļi ir 27 suņi, kas pārstāv 14 dažādas šķirnes – Vidusāzijas aitu suns, asspalvainie takši un miniatūrie takši, Pārsona Rasela terjers, beļģu aitu suņi grūnendāli, kane-korso, falēnes, Ķīnas cekulainie sunīši, krievu melnie terjeri, Amerikāņu Stafordšīras terjers, Tibetas mastifs, bišoni – frise, basenži un Vesthailendas baltie terjeri, kā arī 17 viņu saimnieki.

FOTO

”Arī mēs tirdzniecības kompleksā Spice mīlam mājdzīvniekus un gādājam par viņiem. Spice Home jau trīs gadus darbojas Royal Canin Dino Arena, kas kļuvusi par iecienītu treniņu laukumu dzīvnieku mīļotājiem. Šeit notiek gan individuālas, gan grupu apmācības jebkuras šķirnes suņiem, un nedēļas nogalēs tiek rīkoti ar dzīvniekiem saistīti pasākumi – suņu un kaķu demonstrējumi, izstādes un apmācības,” stāsta Spices direktore Iveta Lāce.

Šoreiz par kalendāra tēlu stilizācijas tēmu kļuva viens no ievērojamākajiem Frānsisa Skota Ficdžeralda romāniem Lieliskais Getsbijs, kura darbība norisinās 1920. gados – brīnišķīgajā laikmetā, kuru mēdz dēvēt par džeza ēru. Dizainere Ava Viginty speciāli projekta modeļiem radīja izsmalcinātu vakartērpu kolekciju DIVAS, bet skaistumkopšanas salona Strogonovs friziermākslas un grima meistari katrai projekta varonei radīja neatkārtojamu tēlu, ko papildināja elitārs bižutērijas komplekts no Swarovski.

Kalendāra prezentācijas pasākumā apmeklētāji varēja uzzināt vairāk gan par pašiem suņiem, gan sastapt to aizrautīgos saimniekus. To sumināšana ir viens no Amber Dog Calendar 2016 galvenajiem mērķiem, jo šķirnes suņu audzēšana un sagatavošana izstādēm ir ne vien smags, bet arī dārgs hobijs. Ar godalgoto suņu attēlu palīdzību plānots Latviju popularizēt kā ievērības cienīgu tūrisma galamērķi. Tieši tādēļ fotosesijas notiek viesnīcās un pie atpazīstamiem tūrisma objektiem.
Fotosesijas notika novembra vidū Rīgā un par to gaitu uzņemta filma.

No ceturtdienas kalendāram sagatavoto attēlu izstāde būs apskatāma līdz pat 30.janvārim tirdzniecības centra Spice Home otrajā stāvā pie veikala Čiekurs.