FOTO: pērtiķus lutina ar pieczvaigžņu mielastu

0 Komentāru
FOTO: pērtiķus lutina ar pieczvaigžņu mielastu
Foto: REUTERS/ Scanpix

Tūkstošiem pērtiķu Taizemē saņēmuši piecu zvaigžņu cienīgu mielastu. Ir taizemieši, kuri šos dzīvniekus saista ar dieviem un ik gadu pērtiķiem rīko īpašas svinības.

Tūkstošiem makaku Phra Prang Sam Yot svētnīcā Lopburi pilsētā tika izdalītas aptuveni divas tonnas augļu, dārzeņu, želejas un burbuļojošo dzērienu. Lopburi Pērtiķu mielasta festivāls ir plašs pilsētas mēroga festivāls, kurā vietējie iedzīvotāji piedāvā masveida izēšanās svētkus garastainajiem makaku pērtiķiem. Šā gada lielākais gardums bija par vienu no pasaulē smirdīgākajiem augļiem dēvētais durians un ķirši. Pasākuma organizētājs skaidro, ka ķirši nāk no Čīles, tādēļ pērtiķi var būt ļoti priecīgi, ka viņiem tiek tāds gardums.

Pasākums notiek San Phra Kan un Phra Prang Sam Yot svētnīcās, kur vairāk nekā 10 000 cilvēku ierodas skatīties, kā pērtiķi mielojas. Tiek uzskatīts, ka pērtiķu pabarošana nes veiksmi un labklājību. Tas ir jautrs pasākums, kurā cilvēki var sanākt kopā un skatīties, kā pērtiķi dejo pa galdiem un izbauda svētkus.

FOTO:

0 Komentāru