Komentāri
FOTO: Karnevālu tērpos un maskās saģērbti kaķīši smīdina un uzjautrina
Foto: Skaties.lv

Kaķu dzīvē mēdz būt reizes, kad to saimnieki nolemj – viss, pietiek gulēt un ēst, ēst un gulēt! Laiks, mans četrkājainais draugs, maskām, kostīmiem un karnevāliem!

Nav gan īsti saprotams, ko kaķīši par šo visu maskarādi domā. Daži spītīgi atsakās atļaut sev kaut ko uzvilkt, bet citi jūtas tīri komfortabli. Par šiem kaķiem arī šī fotogalerija. Izrādās, ka kaķi var būt arī brīnišķīgi modeļi karnevālu tērpiem, un ar savu savu kaķisko dabu tiem izdodas graciozi iznest sev uzticēto lomu. Starp citu, daudzviet pasaulē ik gadus arī notiek speciāli masku un tērpu festivāli mājdzīvniekiem, kur kaķi ieņem vienu no svarīgākajām lomām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl