FOTO: kā kaķītis Skaķītis tika pie pases

Komentāri
FOTO: kā kaķītis Skaķītis tika pie pases
Foto: Toms Norde

Portāla Skaties.lv īpašais šovu eksperts, iespējams, populārākais kaķītis Latvijā Skaķītis nu jau paaudzies. Tas nozīmē – laiks doties uz Dr. Beinerta klīniku pēc pases! Lūk, kā viņam veicās pie veterinārārsta!

Ikdienā kaķītim Skaķītim patīk ”vārīt ziepes”, tāpēc vizīte pie ārsta viņu nebūt neiepriecināja. Lai arī kaķītim pote ne visai gāja pie sirds, pēc vakcinācijas viņš tomēr piedeva smaidīgajai māsiņai par nodarīto un, mazliet sapūties, ļāvās arī kopīgam foto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc veiksmīgi pārciestās potes Skaķītim tika piešķirta mājas dzīvnieka vakcinācijas apliecība jeb pase.

FOTO

VIDEO: kaķītis Skaķītis blēņojas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl