Komentāri
FOTO: ar vērienu 16. dzimšanas dienu nosvinējis pēdējais dzīvais 11.septembra glābējsuns
Foto: ekrānuzņēmumi

Zelta retrīvera šķirnes kucīte Bretaņa ir pēdējais dzīvais specdienesta suns, kas glābējiem sniedza palīdzīgu roku 11. septembra terorakta seku likvidēšanā.

Nesen Bretaņai apritēja 16 gadu, kas tika svinēti ar vērienīgu ballīti, par kuru citi suņi varētu tikai sapņot – daudz dāvanām, pastaigu parkā ar citiem suņiem un ālēšanos strūklakā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bretaņa ir pensijā jau kopš 2008. gada. Savā 16. dzimšanas dienā viņa saņēma daudz vērtīgu dāvanu, tostarp atslēgu uz Ņujorkas Hudson River suņu parku.

FOTO

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl