Delfīns piedalās Ziemassvētku svinībās

Komentāri
Delfīns piedalās Ziemassvētku svinībās
Foto: Tambako The Jaguar, Flickr.com

Odesas nirēji Ukrainā noslēguši aizvadīto gadu un sagaidījuši pareizticīgo Ziemassvētkus ar visai neparastām svinībām. Tās notika zem ūdens, un tajās piedalījās arī delfīns.

Nirēji no vietējā niršanas kluba galvās uzlika sarkanās Ziemassvētku vecīša cepures un delfinārijā baseina vidū iecēla svētku eglīti. Šī nav pirmā reize, kad viņi gada gaidītākos svētkus svin zem ūdens, taču pirmā reize, kad viņu svinībām pievienojās delfīns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Niršanas kluba vadītājs Rostislavs Kuročkins skaidro, ka iepriekšējos gados viņi jauno gadu un Ziemassvētkus galvenokārt ir svinējuši jūrā vai baseinā. Ideja par svinībām delfinārijā radās pēc nirēju iniciatīvas izmēģināt ko nebijušu. Gan vīrieši, gan sievietes svinību laikā kopā ar delfīnu peldēja ap baseinā nogremdēto eglīti, taču, kā viņi apgalvo, ne jau pelde ar jūras dzīvnieku šajā izklaidē bija vissarežģītākais. Daudz grūtāk bijis zem ūdens dzert šampanieti. Saskaņā ar nirēju sacīto, tam ir nepieciešamas īpašas prasmes un pieredze, kas gan neatturēja nirējus no burbuļojošā dzēriena malkošanas delfinārijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl