Dejojošās pūces

Komentāri

Kāda savvaļas dzīves iemūžinātāja savā GoPro kamerā nofilmējusi ļoti ziņkārīgas pūces, pārveidojot to par kārtīgu dejas izrādi arī ar atbilstošu mūziku fonā.

Dāma vārdā Megana Lopesa šoreiz savā kadrā “noķērusi” divas ļoti ziņkārīgas pūces, kuras, visticamāk, reaģējušas uz kameras sarkano gaismiņu, kas darbojas brīdī, kad tiek kaut kas filmēts. Fonā skanot izpildītāja Aquadrop mūzika, un dažās dienās šis video nopelnījis vairāk nekā 320 tūkstošu skatījumu. Ne velti viens no komentāriem saka: “Nopietni, es vēlos noskatīties 10 minūšu versiju!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko gan pasaule iesāktu bez GoPro kameras, jo tieši šī mazā ierīce daudzu mūsu dzīves padarījusi krietni interesantākas kaut vai tikai no parastā skatītāju viedokļa. Ne velti viņu YouTube kanālam ir vairāk nekā 2 miljonu abonentu, kas ļauj gandrīz katram nopublicētajam materiālam kļūt virālam visā pasaulē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl