Dabas muzejs aicina izzināt primātu dzīvi

Komentāri
Dabas muzejs aicina izzināt primātu dzīvi
Foto: Tambako The Jaguar, Flickr.com

Sestdien, 29. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Dabas muzejā notiks šā gada pēdējā ģimenes diena, kurā muzeja speciālisti aicinās uzzināt par primātiem, informē muzeja pārstāve Polīna Šķiņķe.

Latvijas Dabas muzeja ģimenes dienas ir izglītojoši pasākumi, kas notiek reizi mēnesī un kuros bērniem kopā ar pieaugušajiem iesaistošā veidā muzeja speciālisti piedāvā izzināt dažādas dabaszinātņu tēmas. Novembrī ģimenes dienā tiks meklētas atbildes uz jautājumu, kas ir primāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Primātu pasaule ir plaša, un nereti savstarpēji tiek jaukti jēdzieni primāti, pērtiķi un mērkaķi. Pasākumā, ieklausoties muzeja antropoloģes Aili Marnicas stāstījumā, lieli un mazi uzzinās vairāk par primātu izcelsmi, šīs dzīvnieku kārtas dažādību, ģeogrāfisko izplatību un atšķirīgajiem dzīvesveidiem.

Ģimenes diena notiks antropoloģijas ekspozīcijā, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, dalība ar muzeja ieejas biļetēm.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl