Komentāri
Cirks Itālijā krāpjoties suņus pārkrāso par pandām
(Foto: LETA)

Itālijas ziemeļos cirkam konfiscēti divi čau-čau suņi, kas bija nokrāsoti kā pandas un izmantoti, lai izkrāptu naudu par to fotografēšanu, paziņojusi policija.

Suņu mātīte un tēviņš tika konfiscēti pēc tam, kad skatītājiem radās aizdomas par krāpšanu. Dzīvnieki tika izrādīti pirms izrādes, kā arī bērniem tika dota iespēja par samaksu nofotografēties ar pandām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija sacīja, ka suņu veselības stāvoklis esot labs. Tomēr tiem ļoti asarojot acis, pie kā, visticamāk, vainojama biežā atrašanās fotoaparāta zibspuldzes spilgtajā gaismā.

Cirka īpašniekam draud apsūdzība par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, kā arī to pasu viltošanu. No Ungārijas ievestie čau-čau patiesībā bija sešus mēnešus jaunāki, nekā norādīts to dokumentos, paziņoja policija.

Varētu arī tikt izvirzīta apsūdzība par naudas izkrāpšanu no apmeklētājiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl