Bebrs zoodārzā mīlīgi sveicini mazu zēnu!

Komentāri

Gribētos ticēt, ka šī video scenārijs ir pozitīvs un kādā zooloģiskajā dārzā dzīvojošs bebrs patiesi sveicināja vienu no tā jaunākajiem apmeklētājiem, mīlīgi mājot viņam ar savām ķepiņām.

Nekad nebūtu padomājis, ka kādreiz var tapt mīlīgi video ar bebru galvenajā lomā, vai ne? Šis pavisam noteikti ir viens no tiem gadījumiem, taču līdz galam tomēr nav skaidrs, jo, ļoti iespējams, dzīvnieks nevis māj cilvēkam, bet gan skrāpē stiklu, tādā veidā mēģinot parādīt, ka grib tikt laukā… Cerēsim, ka šis bebrs ir laimīgs tur, kur atrodas, un patiesi sveicināja atnākušo zēnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl