Atrodi savu mīļdzīvnieku izstādē PetExpo 2016!

Komentāri
Atrodi savu mīļdzīvnieku izstādē PetExpo 2016!
Foto: LETA

19. un 20. martā Ķīpsalā notiks mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde PetExpo 2016, kurā varēs apskatīt suņus, kaķus, jūrascūciņas, kāmjus, žurciņas, trušus, vistas, kaziņas, papagaiļus un vēl daudzus citus mājas mīluļus.

”Pavasaris ir dabas atmodas laiks. Arī mūsu suņi, kaķi un citi dzīvnieki pēc ziemas tumšā laika ar jaunu sparu uzsāk izstāžu sezonu, jo PetExpo ir pirmā lielākā 2016. gada izstāde. Katrs apmeklētājs izstādē atradīs sev to visskaistāko dzīvnieku, jo labākie no labākajiem suņiem, kaķiem, trušiem un citiem zvēriem ir gatavi priecēt skatītājus,” stāsta Latvijas Kinoloģiskās federācijas (LKF) prezidente Vija Klučniece un piebilst: ”Bet vispacietīgākie apmeklētāji katras dienas noslēgumā varēs priecāties par krāšņajiem izstāžu fināliem un just līdz savam noskatītajam favorītam!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tūkstošiem cilvēka labāko draugu

Katru izstādes dienu par labākā titulu cīnīsies apmēram 1600 ķepaiņi – kopā vairāk nekā 3000 suņu no 16 valstīm. Viskuplākajā skaitā būs suņi no Latvijas un Somijas, ievērojams skaits arī no Krievijas, Igaunijas un Lietuvas, turklāt uz izstādi ieradīsies suņi pat no Itālijas un Korejas. Ķīpsalā varēs redzēt un iepazīt 223 šķirnes suņus – arī tādus retas kā japāņu cīņu suns tosa, Ibisas dzinējsuns, poļu kurts, spāņu kurts un Lankašīras hīlers. Svētdien, 20. martā, notiks Latvijas labāko suņu apbalvošana par sasniegumiem izstādēs 2015. gadā.

Paralēli sacensībām abās izstādes dienās būs iespēja vērot iespaidīgus suņu paklausības demonstrējumus un veiklības stafetes, aizraujošus dažādu sporta veidu demonstrējumus, cirka studijas priekšnesumus, atraktīvas suņu šķirņu demonstrācijas, modes skates un citus izklaidējošus šovus. Pasākumu programma jau drīzumā tiks publicēta izstādes mājaslapā.

Foto: PetExpo pērn

Piemīlīgie murrātāji

Arī kaķu mīļotāji varēs vērot spraigas sacensības, kurās piedalīsies vairāk nekā 400 kaķu no sešām valstīm. Starp visiem dižciltīgajiem būs redzami arī tādi retumi kā krāšņie Svētās Birmas kaķi ar baltajām ”zeķītēm” un panterai līdzīgie Bombejas kaķi. PetExpo 2016 apmeklētāji varēs vērot kaķu ekspertīzi un ieklausīties ekspertu stāstījumā. Kopumā varēs redzēt 28 šķirņu kaķus, turklāt arī pašus labākos un skaistākos – pirmajā izstādes dienā notiks Baltijas reģiona labāko kaķu apbalvošana par sasniegumiem izstādēs 2015. gadā, savukārt sestdien, 19. martā, tiks apbalvoti Latvijas felinoloģijas asociācijas Felimurs labākie izstāžu kaķi.

Izvēlies mīluli atbildīgi!

Mājdzīvnieka izvēle nedrīkst būt impulsīvs lēmums, tāpēc izstādē noteikti būs gaidīti tie, kuriem vēl nav sava mīluļa, bet sirds pēc tā kāro. PetExpo 2016 ir īstā vieta, kur uzzināt vairāk par nolūkoto mīluli – par šķirnes īpašībām, par tā turēšanu un kopšanu, kā arī piemērotību tieši tev un tavam dzīvesveidam. Izstādes apmeklējums un sarunas ar speciālistiem var palīdzēt pieņemt pareizo lēmumu, jo ne visi dzīvnieki ir piemēroti visiem – katrs cilvēks un katra ģimene ir individuāls gadījums.

Kucēnu un kaķēnu tirdzniecība izstādē nav atļauta, bet visiem būs iespēja aprunāties ar dažādu suņu šķirņu klubu speciālistiem un kaķu audzētājiem, lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un noskatītu savu mīluli.

Mazie mīļdzīvnieki

Vienam mīlulis ir suns, citam kaķis, bet vēl kādam jūrascūciņa, kāmis vai papagailis. ”PetExpo 2016” varēs apskatīt arī daudz un dažādus trušus, kaziņas, zosis, tītarus, papagaiļus un citus dekoratīvos putnus, jūrascūciņas, kāmjus, žurciņas un vēl citas mazākas un lielākas radības. Varbūt par tavu draugu var kļūt tieši kāds no šiem!

Šis ir pasākums, uz kuru teju vai obligāti ir jāņem līdzi arī bērni, jo bērni ne tikai iepazīs dažādus dzīvniekus, bet arī varēs izpriecāties LGK atrakcijās, kas visu izstādes laiku darbosies bez papildu maksas!

Zoopreces par labām cenām

Vēl bez suņiem, kaķiem un citiem mājdzīvniekiem izstādē būs arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija. Apmeklētāji par pievilcīgām cenām varēs iegādāties dažādu dzīvnieku barību, vitamīnus, dzīvnieku kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas. Tāpat ikviens interesents izstādē varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ieteikumus mīluļa veselības uzlabošanai.

Izstādi PetExpo rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju Felimurs.

Seko līdzi PetExpo jaunumiem Facebook.com!

Norises vieta un laiks: 19. un 20. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Ņem vērā! Ja vēlies apmeklēt izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Biļetes:
Pieaugušajiem – 5,50 eiro
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4 eiro
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3 eiro
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Ģimenes biļete – 12,50 eiro
(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni;
vairāk bērnu – 1,50 eiro par katru bērnu)
Visas atrakcijas (telpās) bez maksas.
Autostāvvieta – 3 eiro.

Lasi vēl