3 komentāri

2. Kad “medī” ērces?

2/9

Kā atklāt ērces savā teritorijā

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Dodoties uz mežu, lietojiet gaišu apģērbu (uz tā ērces vieglāk pamanīt) ar cieši piegulošām piedurknēm, bikses, kas ievilktas zābaku stulmos. Ja jums ir dārzs, centieties, lai zāle ap māju būtu īsi nopļauta. Katru rītu aizejiet pa savu teritoriju ar karodziņu rokā. Šādu karodziņu varat pagatavot paši no liela gaiša flaneļa gabala vai vafeļveida auduma un to piestiprināt pie kāta. Ar to novelciet pa zāli un tad redzēsiet, cik daudz ērču pielipušas pie šī auduma — vai jūsu dārzā šīs nāvējošās būtnes mitinās.

2. Kad “medī” ērces?

2/9

TOP komentāri

 • nika
 • Pilsētnieks.
  +1 +1 0

  Pilsētnieks.

  No amerikas šitās vaboles ievazātas, sen , sen, Latvijā tādi draņķi nebija ! Bet tas riebīgais kustonis ir sūds , salīdzinot ar to ko mums drīz ievazās no kongo džungļiem !!!
 • Liene
  0 0 0

  Liene

  vienīgā krāsa ko ērces neredz ir baltā. Uz dzeltenās krāsas ērces ir kā trakas, tā viņas pievilina. Arī pārējās gaišās krāsas ērces redz. Lūdzu māmiņas negerbiet tos savus bērnus kā pavasara saulītes uz mežu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl