Ar 3D printera palīdzību pīlei dota iespēja atkal staigāt

Komentāri

Kādai pīlei ASV Viskonsīnas štatā dota otra iespēja atkal staigāt. Tas noticis, pateicoties tehnoloģiju attīstībai un 3D printerim.

Pīļtēviņš vārdā Filips kādā aukstā ziemas dienā bija apsaldējis abas pleznas, kuras vēlāk nācās amputēt. Kopš tā laika Filips nav spējis staigāt un pārsvarā ir tikai gulējis, izvairoties arī no saskarsmes ar citām pīlēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete, kura pieņēmusi savainoto pīli, stāsta, ka tiklīdz dzirdējusi par 3D printeri vietējā pamatskolā, tā steigšus sazinājusies ar skolas pārstāvjiem. Lai gan sagatavošanās darbi un mēģinājumi izstrādāt Filipam divas funkcionējošas pleznas aizņēmuši teju sešas nedēļas, viss beidzies veiksmīgi, un tagad pīle spēj staigāt, norādījis skolas pārstāvis. “Protams, arī pēc visiem izmēģinājumiem mani māca šaubas, ka protēzes varētu nederēt, taču viss ir beidzies veiksmīgi,” priecājas protēzes radītājs.

Tagad Filips dzīvo kopā ar citām pīlēm netālu esošajā Dabas rezervātā.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl