Aleksandrs Sokolovs izglābj nāvei nolemtu kaķēnu

0 Komentāru
Aleksandrs Sokolovs izglābj nāvei nolemtu kaķēnu
Foto: privātais arhīvs

Nedēļas sākumā skandalozajam fotogrāfam un ēst gatavošanas šova Cepiens dalībniekam Aleksandram Sokolovam pieklīda mazs kaķēns, kurš ir tik ļoti draudzīgs un nebaidās no ārpasaules, ka nu jau mierīgi sadzīvo ar viņa draudzenes Lauras īsto mājas saimnieku, melno kaķeni Bibi. Taču pats atradējs atzīst, ka ilgi vairs rudajam brīnumam mājas dot nevarēs.

“Ko man darīt????” apmulsis savā Facebook profilā naktī uz otrdienu rakstīja fotogrāfs. “Steidzīgi vajag padomu! Pie Ķeizarmeža pie manis pienāca mazs kaķēns. Es nevaru to ņemt uz studiju. Vai man te atstāt uz ceļa vai “nofočēt” un ielikt sludinājumu, lai kāds paņemtu?

Viņš ir tik mīļš un draudzīgs! Bet varbūt viņš te dzīvo un te kaut kur ir viņa mamma.” Beigu beigās līdz pat šodienai kaķēns dzīvojas pie Aleksandra draudzenes. Tā kā atradums pieklīda pie kafejnīcas ar nosaukumu Cabo, tad tieši tāds vārds tam ticis arī dots.

Foto

“Es nevarēju viņu atstāt, jo viņš ir pilnīgi bezbailīgs. Viņš staigāja pa ielu, kur brauca mašīnas, un izskatās, ka viņam vispār nav pašaizsardzības instinktu,” satraukts klāsta Sokolovs. Taču tagad, šķiet, kaķītis jau iedzīvojies jaunajā vietā. “Jau gandrīz divas dienas viņš ir šeit, paspējis pilnīgi adaptēties.

Nereāli akurāts – iet uz kastīti un labi uzvedas. Tikai dīvaini, ka nespēlējas. Daudz ēd un staigā, bet nespēlējas. Otro kaķi absolūti ignorē pat tad, kad viņa šņāc,” ziņo Sokolovs.

0 Komentāru