Ak, kungs, cik mīļi: kucēni un kaķēni satiekas pirmo reizi!

Komentāri

Suņu un kaķu savstarpējās attiecības ir iemūžinātas daudz un dažādi, kā arī zināms, ka tieši šie sugu pārstāvji savā starpā pārāk labi nesatiek, taču mūsdienās šo stereotipu cenšas lauzt. Un to dara dažādos veidos, piemēram, jau no pašas mazotnes audzinot tos kopā.

Šajā video redzams, kas notiek, ja kaķēni un kucēni pirmo reizi tiekas jau mazotnē. Vēlreiz gūstam apliecinājumu tam, ka neviena dzīva radība šādā vecumā nešķiro neko – galvenais, ka ir jautrība un vēlme rotaļāties. Ja vēlies, lai tavas domas par to, ka kaķis ar suni nekad nevarēs sadzīvot, mainās, noskaties turpmāk redzamo materiālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl