Komentāri

Šis video pilnībā apgāž mūsu līdz šim maldīgo priekšstatu par zivīm kā aukstiem, bezjūtīgiem un ne īpaši inteliģentiem radījumiem!

Zivīm arī ir jūtas! Par to pārliecinājies kāds atpūtnieks, kurš, pētot zemūdens pasauli, pamanīja sirdi plosošu skatu – tīklā bija iepinusies zivs, kura neveiksmīgi centās no tā izkļūt, kamēr otra bezpalīdzīgi riņķoja ap nelaimē nokļuvušo biedru. Skaidrs, ka nelaimīgā zivs šādā situācijā ir nolemta nāvei, jo no tīkliem pati saviem spēkiem nekad neizkļūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puisis nolēma rīkoties un ķērās pie darba, lai zivi no tīkla izpestītu – vienu pēc otra viņš pārgrieza smalkos tīkla pavedienus un atbrīvoja nabaga gūstekni. Pats apbrīnojamākais šajā stāstā ir tas, ka otra zivs no cilvēka rosīšanās nenobijās un prom nepeldēja. Visu glābšanas operācijas laiku tā turējās cieši līdzās savai sugas māsai (vai brālim), pierādot, ka īsta draudzība eksistē arī zemūdens pasaulē.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl