Komentāri
Aizkustinošs stāsts: kad Digijam tika paralizētas aizmugurējās ķepiņas, viņš nevienam vairs nebija vajadzīgs…
Foto: facebook.com/Tukuma-dzīvnieku-patversme-563479807071758

Sociālajā tīklā Facebook “klīst” kārtējais stāsts par to, kā kādam sunītim nepaveicās, viņu sabrauca automašīna, un tāds, invalīds ar paralizētām pakaļkājām, vairs saviem saimniekiem nebija vajadzīgs.

Sunīti sabrauc automašīna

“Iepriekšējie saimnieki no šā Džeka Rasela terjerīša atteicās pēc tam, kad divas nedēļas viņš gulēja paralizētām kājiņām savos izkārnījumos, jo bija cietis autoavārijā,” raksta kāda Facebook lietotāja Alise. “Kas to lai zina, kas šiem cilvēkiem bija prātā, kad redzēja, ka viņu mīlulis cietis nelaimes gadījumā, bet tik un tā viņam nepalīdzēja. Viņiem suņuks vairs nebija vajadzīgs. Saimnieku nolaidības dēļ šis suņu puika vairs nekad nestaigās uz četrām kājām, bet Tukuma patversme ir parūpējusies, lai kustību prieks viņam netiktu atņemts pavisam. Puika žiperīgi pārvietojas ar ratiņiem un, lai arī zina, ka viņu, visticamāk, adoptācijai vairs īsti neviens negribēs un dzīve būs jāpavada patversmē, tomēr sirds dziļumos viņš cer, ka varbūt kādam būs spēks mīlestībai un rūpēm arī par viņu, dodot viņam mājas, kurās nekad viņu nepametīs vienu nelaimē.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Patversmes stāsts

“Vajag tikai pateikt vārdu – brauksim?! Digijs aiz prieka sāk savā guļvietā lēkāt, kā teikdams, braucam – juhū, aidā, suņuks nepacietīgi gaida, kad to iecels mašīnā, ratiņi blakus un dodamies ceļā!” publicēts Tukuma dzīvnieku patversmes Facebook lapā.”Meklējot sēnes, Digijs turas blakus, ja šķērslis priekšā, tad uzrej un mūs talkā paaicina, lai tak palīdzam! Tik daudz smaržu un aromātu, viss jāaposta, jāparok kāda zvēra ala un jāskrien, lai būtu labā formā!!! Digijs nav lielībnieks, bet ar savu šīs dienas guvumu padalīsies, tā kautrīgi smaidīdams!”

Digijs un Tukuma dzīvnieku patversme aicina un lūdz atbalstīt iemītniekus ar uzmundrinošu un vērtīgu zvanu – 90006089. Jūsu viens eiro var pietuvināt vēl kādu dzīvnieku jaunai dzīvei un cerībām uz jaunām mājām!

Lasi vēl