Komentāri

Mēs katrs zinām pirmo reižu prieku – pirmā mīlestība, pirmais brauciens amerikāņu kalniņos, pirmais ceļojums. Šie tīģeri pirmo reizi savā vecumā bauda īstus ūdenspriekus.

Video redzama organizācijas IFAW jeb International Fund for Animal Welfare (viņu YouTube kanālā tas arī ievietots) pārstāve Kellija Donita, kura 3 minūtes stāsta par to, kas ar redzamajiem tīģeriem pirms tam noticis un kā viņi grasās viņiem palīdzēt. Tā noslēgumā, kad dzīvnieki jau ir jaunajā mājās, kur viņiem atvēlēts arī baseins, redzams, kurā plēsēji pirmo reizi savā mūža bauda ūdenspriekus. Iepriekš, būdami gūstā, viņi to nebija pieredzējuši.

Kā redzams, sākums ir mazliet bailīgs, jo ūdens ir interesanta substance, taču ar laiku tīģeris saprot, kas ir kas, vienā brīdī pat sākot spēlēties ar vienu no kamerām, kas iemūžina radību priekus. Darbība norisinās Nevadā, ASV, kur ir organizācijas mītne. Tā nodarbojas ar dzīvnieku atbrīvošanu no ļaunu cilvēku nagiem visā pasaulē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl