Aizkustinoši: ciema iedzīvotāji Indijā izglābj ziloņu mazuli

Komentāri

Indijā kāda ciemata iedzīvotāji bija nodarbināti uz vairākām stundām, jo visiem bija jāsakopo spēki, lai izglābtu kādu nabaga zilonēnu.

Dzīvnieciņš acīmredzot, dodoties savās ikdienas gaitās, bija noklīdis no māmiņas un pārējā bara, kā arī iekritis akā, no kuras paša spēkiem nebija iespējams tikt laukā. Izmantojot daudzu vīru spēku, kā arī traktoru, pēc vairāku stundu darba ciematniekiem izdevās veiksmīgi mazuli atbrīvot no akas skavām. Interesanti, vai tam izdevās atrast savu ģimeni?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl