Dzīves ekspertes padomi, kā atrast vīrieti!

Komentāri

Tā kā tuvojas ikgadējais papardes zieda meklēšanas festivāls, piedāvājam vēl vienu video, kurā ironiskā Dzīves eksperte iesaka, kā atrast vīrieti.

Meitene ar pseidonīmu Margarita, kas sevi dēvē par Dzīves eksperti, apskata diezgan aktuālu tēmu, kas skar daudzas sievietes – kā atrast lielo mīlu? Ja skatāmies pēc loģikas – ja gribi spēlēt klavieres, ej pie klavierskolotāja, ja gribi iemācīties valodu, jādodas pie valodas pazinēja, bet – kas jādara tad, ja vēlme ir atrast otro pusīti? Jādodas pie pāra?

Arī šajā video ironiski tiek apskatīti daži padomi par to, kā sievietēm meklēt savu otro pusīti. Kas zina, varbūt kādai patiesi šie padomi, īpaši pirms Līgosvētkiem, lieti noder arī praksē.

VIDEO

Tiem, kas varbūt nesaprata, jāpiekodina, ka šis, protams, nav domāts nopietni. Taču šie asprātīgie padomi turpmāk gaidāmi arī video vietnē TVPlay. Turpini sekot informācijai, ja tieši Tu gribi būt pirmais, kas uzzina Dzīves ekspertes jaunākos atklājumus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl