Dzīves eksperte: kā saglabāt bērnu sevī?

Komentāri

Dzīves eksperte, kas slēpjas zem pseidonīma Margarita, jau kādu laiku savu saturu piedāvā arī video vietnes TVPlay lietotājiem, un, lūk, piedāvājam viņas jaunāko padomu vācelītes daļu, kurā meitene runā par to, kā pareizi saglabāt bērnu sevī.

Pašpalīdzības grāmatas, video ieraksti un blogi visur vēsta, lai saglabātu veiksmi, ir jāsaglabā bērns sevī. Bet būsim godīgi – vai mēs patiešām to vēlamies? Jā, mēs patiesi to vēlamies, jo tas ir nereāli jautri. Taču sabiedrībā ir vairākas normas, kas jāievēro, ja vien tev nav 18. Dzīves eksperte izšķir un piedāvā trīs veidus, kā saglabāt bērnu sevī, no tā izstarojot prieku gan sen, gan apkārtējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Pirmais veids būtu mēģināt priecāties par sīkumiem. Otrais veids – rotaļājies! Tā kā ar lellēm to vairs nav ļauts darīt, dari to ar cilvēkiem. Un visbeidzot trešais solis – saglabā fantāziju! Kā tas izpaužas (nosacītā) realitātē, skaties ierastajā Dzīves ekspertes ironiskajā pamācībā!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl