Dzīve ir pārāk īsa, lai darītu nepareizo darbu

Komentāri
Dzīve ir pārāk īsa, lai darītu nepareizo darbu
Foto: facebook/Arch2OMagazine

Vai zināji, ka tavu līdzi ņemamo rīta kafiju ielej čakla sieviete, bet mūzikas automātā ierūmējies īsts ģitārists?

Dzīve ir pārāk īsa, lai darītu nepareizo darbu, vēsta sociālā kampaņa, aicinot ļaudis apzināties, ka nekad nav par vēlu sākt apgūt jaunas profesionālās prasmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sociālās kampaņas, ko īstenojis portāls Arch2O.com, pamatā ir iedarbīgas fotogrāfijas, kurās attēloti dažādu iedomātu un reālu profesiju pārstāvji. Kā zinām, virkni darbu veic mašīnas un roboti, tādēļ cilvēka roku siltums un intelekts dažkārt paliek neatklāts.

Sociālajos tīklos ar kampaņas Life is too short for the wrong job fotogrāfijām dalījušies vairāk nekā 100 tūkst. lietotāju. Kamēr vieni pauž sajūsmu par kampaņas radošumu, citi aicina nenoniecināt nevienu no profesijām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl