Dziļi violets turpina uzvaras gājienu – kopā ar Kazāku velta dziesmu Andrim Bērziņam

Komentāri

Pusnakts sarunu šovs septiņos ar Jāni Skuteli ir skaidri definējis, kas ir tā galvenā persona, taču bez kumēdiņu meistara viņam komandā ir vēl kāds svarīgs posms – pavadošā grupa Dziļi violets, kas pēdējās nedēļas laikā jau laidusi klajā divus hitus kopā ar sabiedrībā zināmiem mūziķiem.

Nedēļas sākumā tas bija Dons, kur viņš kopā ar grupu liriski dziedāja par burkānu sejā un to, ka jātiekas ir tieši pulksten 19.00, taču šoreiz Dziļi violets talkā nācis dziesminieks Kārlis Kazāks, kurš videoklipā redzams sev neierastā ampluā, dziedot rock’n’ stilā. Tajā tiek apdziedāts tautā ne īpaši mīlētais eksprezidents Andris Bērziņš, kurš “valdīja” iepriekšējos četrus gadus pirms tagadējā valsts galvas Raimonda Vējoņa.

Dziesmu tekstos dzirdami dažādi viņa folklorizējušies teicieni, piemēram, slavenākais no tiem – sen neesat sisti, ja? Kā arī, protams, viņa īpašais runas veids, kurā ne vienmēr varējām saprast galveno domu.

Foto

Video: Dziļi violets un Kārlis Kazāks – Paldies, Andri.lv!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl