Dziedātāja no Latvijas gūst panākumus Polijas šovā ”Balss”

4 komentāri
Dziedātāja no Latvijas gūst panākumus Polijas šovā ”Balss”
Publicitātes foto

Kamēr pašu mājās apgriezienus uzņem notikumi dziedošo talantu šovā ”X Faktors”, panākumi šajā jomā gūti ārpus Latvijas. Nedēļas izskaņā dziedātāja no Latvijas Jeļena Matule iekļuva šova ”The Voice of Poland” nākamajā kārtā, duetā pārspējot sāncensi no ASV.

Sestdien, 14. oktobrī, Polijas televīzija translēja kārtējo ”The Voice of Poland” ”kauju” sēriju, kurā savu varēšanu apliecināja dalībnieki, kuri kvalificējušies caur aklajām noklausīšanām. Dalībnieku vidū bija arī Jeļenas Matules un vokālista no ASV Abrahama Kennera III duets. Viņi izpildīja Ališas Kīzas un Džeka Vajta kompozīciju ”Another way to die”, kas savulaik kļuva par galveno dziesmu vienā no filmām par Džeimsu Bondu.

”Abrahams ir spēcīgs vokālists, un, kad es uzzināju, ka kauja būs tieši pret viņu, nebiju pārāk priecīga.

Sacensties tāpat nav viegli, bet, kad ir jādzied duets ar nepazīstamu vokālistu, uzdevums kļūst vēl grūtāks. Tas ir kā žirafes un pāva pāru slidošana – abi ir skaisti, bet kopā var arī nesaderēt.

Toties Bonda meitenes tēls, kuru izdevās pielaikot šajā numurā, man visai iepatikās, deva pārliecību un pat mazliet cietību,” iespaidos dalās Jeļena.

Beigās treneri vienbalsīgi nolēma, ka ”Bondianas” hita izpildīšana labāk padevās dziedātājai no Latvijas.

Video: Jeļenas un Abrahama duets ”Another way to die”

Tagad Jeļenai priekšā nākamais posms – nokauti. Pēc ”kaujām” katra trenera komandā paliek tikai septiņi dalībnieki. Nokautos viņi nodziedās pa dziesmai, un galu galā komandā paliks tikai četri cilvēki. Nokautu rezultāti būs zināmi jau oktobra beigās.

TOP komentāri

 • Nela
  +6 +6 0

  Nela

  Apaļie par apaļu, tievie par tievu, labi, ka visi mājās sēdētāji ir ideāli!
 • Annija
  +1 +1 0

  Annija

  Skaida,kurai galvā skaidas... Adele arī ir apaļa,taču dzīvē ir tikusi noteikti daudz tālāk nekā tu,Skaida. Un uz skatuves ir zvērs!
 • anna
  0 0 0

  anna

  Ne jau apaļuma, bet nepareizas kleitas vaina. Trīsreiz apaļākas dziedātājas kāpj uz skatuvi, bet pareiza apģērba dēļ to nemaz nemana.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl