Džeks Uzšķērdējs identificēts grāmatā

Komentāri
Džeks Uzšķērdējs identificēts grāmatā
Džeka Uzšķērdēja ilustrācija avīzē 1888. gadā. Foto: Sipa USA/ Scanpix

Noskaidrots, kurš bijis viens no pasaulē slavenākajiem sērijveida slepkavām Džeks Uzšķērdējs. Tas aprakstīts grāmatā, kas nāks klajā šodien.

Britu detektīvs Rasels Edvardss apgalvo, ka vairs neesot nekādu šaubu par Džeka Uzšķērdēja patieso identitāti, jo DNS paraugi, kas iegūti no kāda upura šalles, esot sakrituši ar upura un viena no aizdomās turētā radinieka DNS. Grāmatas autors apgalvo, ka nežēlīgais 19. gadsimta slepkava bijis no Polijas iebraucis ebreju imigrants, kurš Londonā strādājis par bārddzini. Toreiz tika ziņots, ka kāds liecinieks esot viņu atpazinis un policija viņu arestējusi, bet pierādījumu trūkuma dēļ viņš vēlāk atbrīvots.

Džeks Uzšķērdējs kļuvis par prototipu daudzām filmām un šausmu stāstiem, jo ar savām vismaz piecu prostitūtu slepkavībām bija iedzinis šausmās visu Austrumlondonu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl