Komentāri
Dvīņi un Vērši – uzņēmīgākie, Kazas gadā dzimušie – stūrē lielos Latvijas uzņēmumus
FOTO: Flickr

Horoskopa zīme daudzu cilvēku uztverē ir gluži kā zīmogs, kas vēl pirms personas iepazīšanas pastāsta priekšā par tās raksturu. Piemēram, ja esi auns, tātad, Tev vajadzētu būt neatlaidīgam, ja Ūdensvīrs – pacietīgam. Tiesa gan, vai šie apgalvojumi atbilst patiesībai un ir attiecināmi uz visām personām, kas dzimušas konkrētajā laika posmā, jāvērtē katram pašam.

Viens gan ir skaidrs – atsevišķu horoskopa zīmju pārstāvji biznesā iesaistījušies aktīvāk nekā citi, neskatoties uz to, ka tiek raksturoti kā drošsirdīgi un izlēmīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visvairāk uzņēmumu īpašnieku un vadītāju dzimuši Dvīņu un Vērša zvaigznājos, attiecīgi 9,4% un 9,3% no kopējā amatpersonu un dalībnieku skaita. Zīmes tiek raksturotas kā ātras, veiklas, zinātkārtas, praktiskas un pacietīgas, kamēr drošsirdīgie, izlēmīgie Skorpioni ar iesaistīšanos biznesā īpaši nesteidzas, kā rezultātā no visiem uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem tikai 13 843 jeb 7,1% ir dzimis Skorpiona zvaigznājā. Pētot padziļinātāk Skorpionu raksturojumu, jādomā, ka, iespējams tieši fakts, ka šīs zīmes pārstāvji ir labi izpildītāji, attur tos no iesaistīšanās biznesā, daudz labprātāk uzņemoties algota darbinieka pienākumus.

Ņemot vērā, ka visbiežāk biznesā iesaistās Dvīņi un Vērši, neizbrīna fakts, ka tieši šo horoskopa zīmju pārstāvjiem pieder arī skaitliski visvairāk uzņēmumu. Lursoft aprēķinājis, ka, piemēram, Dvīņiem patlaban pieder daļas 20 276 uzņēmumos, savukārt Vēršiem – 20 038.

Jāpiebilst, ka daudz neatpaliek arī Auni, kuri, pēc astrologu teiktā, ir tendēti sacensties, ir nepacietīgi, aktīvi un neatlaidīgi. Lursoft pētījuma dati parāda, ka Auniem, kuriem jau šūpulī zvaigznes ielikušas organizatora, vadītāja, priekšnieka un komandiera spējas, patlaban pieder 19 495 uzņēmumi.

Retāk biznesa vidē var atrast Skorpioniem, Strēlniekiem, Mežāžiem, kā arī Svariem piederošus uzņēmumus. Iespējams, jaunus uzņēmumus Svariem reģistrēt traucējis to neizlēmīgums, Mežāžiem taupīgums un birokrātiskums vai arī Strēlniekiem to brīvdomīgā daba.

Kazas gadā dzimušie – vadošos amatos veiksmīgos uzņēmumos

Jaunais gads parasti nāk ar jaunām cerībām, apņemšanos sasniegt vairāk un, nenoliedzami, arī jaunu horoskopa zīmi, kas gadam piešķir arī sev tipiskākās rakstura īpašības.

2015.gads paies Kazas zīmē un, kā liecina ķīniešu ticējumi, Kazas liktenis un dzīves gaita atkarīga no tā, kādās ganībās tā paiet. Ja Kaza dzīvo leknākā zālē, to pavada mierīga un laimīga dzīve, bet, ja nākas pārtikt no retas un sausas zāles, Kaza mocās un nepārtraukti sūrojas par savu likteni.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl