Komentāri
Dvielīša vietā piesegušies ar rokām! Latvijas seksīgākie striptīzdejotāji atklāj pikantas detaļas par “Erotu”
Foto: LETA

Meitenes viņu dēļ spiedz un kliedz, bet puiši tikai sapņo par tādiem augumiem. Arī šogad striptīzdejotāju kompānija “Male Empire Night _out Show” priecēja skatītāju acis un ļāva vaļu dažādām fantāzijām uz “Erota” skatuves.

Skaties.lv sazinājās ar Arvīdu, vienu no “MEN$” dejotājiem, lai pārrunātu to, kā puiši gatavojās “Erotam” un kādas ir sajūtas pēc tik “karsta” pasākuma?

Vaicājot, cik ilgi un kā gatavojušies “Erotam”, Arvīds stāsta, ka treniņi sākušies jau pirms diviem mēnešiem.

“Tas mums ir nozīmīgs un svarīgs pasākums, tāpēc sākām gatavoties jau pirms diviem mēnešiem –  sākumā veidojām šovu horeogrāfijas, piemeklējam atbilstošu mūziku un speciālus deju elementus. Pēdējās divas nedēļas treniņi notika intensīvā režīmā, katru dienu vismaz piecas stundas līdz spēka izsīkumam,” treniņu procesu atminas Arvīds.

Paralēli tam visam puišiem intensīvi bija jāapmeklē sporta zāle. Arvīda iznācienam bija nepieciešams apmeklēt arī “Pole Dance” nodarbības, lai iemācītos speciālus trikus, dejojot ap stieni.

Foto: iespējams, seksīgākie striptīzdejotāji Latvijā

Lai arī “Erots 2017” ir noslēdzies, sajūtas ir tikai un vienīgi pozitīvas, atzīst Arvīds. Seksīgie dejotāji atklāj, ka ir gandarīti uzstāties šāda veida pasākumos. Puiši ir godam nopelnījuši atpūtu, jo ir uzkrājies pamatīgs nogurums.

“Pēc atsauksmēm, ko esam saņēmuši – esam snieguši lieliskus un emocijām bagātus šovus,” lepns ir Arvīds.

Jau iepriekš portāls Skaties.lv ir sazinājies ar “Male Empire Night _out Show” dejotājiem, lai noskaidrotu, vai tiešām latviešu dāmas pēc dabas ir kautrīgas. Puiši atklāja, ka meitenes mēdz “iegrābties olās” un arī “Erota” laikā puiši kārtējo reizi pārliecinājušies, ka latvietes ir dullas!

“Noteikti atsaucīgas, neprātīgas un drosmīgas, ja jau kāpj uz skatuves,” atzīst Arvīds.

Vairāk par festivālu “Erots 2017” lasi šeit!

“Esam secinājuši, ka nav iespējams uzstāties bez kāda atgadījuma. Šova pēdējās minūtēs bija paredzēts pilnībā atkailināties, aizsedzoties ar ļoti maziem dvielīšiem. Rezultātā sanāca tā, ka šova laikā miniatūras dvielīši bija nozuduši, tāpēc bija jāizlīdz tikai ar savām plaukstām, kas nebija plānots,” piedzīvojumos dalās Arvīds.

Foto: krāšņais festivāls “Erots 2017”

Lasi vēl