2 komentāri

Jaunais aktieris Pauls Iklāvs piesaka sevi arī muzikālajā lauciņā, ar pseidonīmu Liktenīgais laižot klajā savu pirmo singlu “Lapa vējā, duncis mugurā”. Tas nācis klajā kopā ar videoklipu, kurā redzami arī tautā pazīstami aktieri. 

“Liktenīgais ir cilvēks, kurš cieš tā pat kā visi, bet viņš ir viens no retajiem, kurš par to uzdrošinās runāt skaļi. Viņš savu dvēseli izliek skaņdarbos!” portālam Skaties.lv atklāj pats mākslinieks. “Liktenīgais ir izpratis sevi un sapratis, ka par sāpēm, kas valda apkārt, nedrīkst klusēt, bet ar paceltu galvu un vaļā sirdi ir jāstājas tām pretī.”

Foto: ieskats jaunā singla prezentācijas koncertā

Kā jau mūziķis, Liktenīgais ir apveltīts ar radošu dvēseli. Te viņš uzvalkā var piketēt par Aļaskas malamutu tirdzniecību Rietumu netīrajos tirgos, te laiski ar sandalēm rokā mesties pa pļavu, lasot jāņuzāles meiteņu vainagiem. “Mūzika man ir viss, es mīlu dziedāt un dejot, tāpēc esmu jums,” tā Liktenīgais par sevi.

Kas attiecas uz jauno hitu, jautāts, par ko tas sarakstīts, mūziķis atbild īsi, bet skaidri: “Šī dziesma ir par dzīves lietām!”

Video

Liktenīgais

OFICIĀLAIS VIDEO! LIKTENĪGAIS – LAPA VĒJĀ, DUNCIS MUGURĀ

Posted by Liktenīgais on Pirmdiena, 2017. gada 17. aprīlis

Klipā redzami arī Valmieras drāmas teātra aktieri Kārlis Neimanis un Regīna Devīte, kuri daudziem pazīstami no kanāla TV3 seriāliem “Viņas melo labāk” un “UgunsGrēks”.

TOP komentāri

 • Žubīte
  +2 +2 0

  Žubīte

  Es kūstu.... esmu gatava Liktenīgā slavas zenītam sevi satriekt...
 • Kalnciema Jutis
  0 0 0

  Kalnciema Jutis

  Patīkami apzināties, ka Latvijā vēljoprojām uzrodas jauni talanti ar spēcīgiem skaņdarbiem. Sen biju gaidījis ko svaigu un jūtos atsvaidzināts! Paldies Liktenīgais!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl