Drīzumā iznāks Pro Evolution Soccer 2017!

Komentāri
Drīzumā iznāks Pro Evolution Soccer 2017!
Foto: ekrānuzņēmums

Spēļu izstrādātāji Konami oficiāli paziņojuši datumi, kad “geimeri” varēs ievērtēt jaunāko Pro Evolution Soccer. Tā būs pieejama uz datora, kā arī sekojošām spēļu konsolēm – PS4, PS3, Xbox One un Xbox 360.

Konami aicina apmeklēt viņu mājaslapu, kurā atrodama informācija par jaunākās spēles versijas iespējām. Piemēram, vārtsargiem būs vēl vairāk animāciju un iespēju, kā tos kontrolēt. Ar viņu darbībām arī varēsi vēl vairāk mentāli ietekmēt visu komandu, kas ļaus ietekmēt kopējo rezultātu.

Šī gada spēlē vēl vairāk tiks integrēta Fox Engine, kas nozīmē, ka spēlei būs vairāk būtiski grafiskie uzlabojumi. Konami arī norāda: “Pirmo reizi šajā spēlē dators mācīsies no tā, kā tu spēlē!” Vairāk informācijas sekos pavisam drīz.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl