Komentāri

Ļoti strauji tuvojamies tam, ka ikviens no mums varēs lidot uz darbu vai citās savās ikdienas gaitās. Ja to, protams, atzīs par drošu esam, taču pasaulē jau notiek reāli “hoverbordu” jeb lidojošu dēļu testi. Lūk, viens no populārākajiem, par kuru raksta populārais tehnoloģiju portāls “The Verge”.

Firma un “dēļa” nosaukums ir burtisks tulkojums – “lidojošais dēlis”, un šī uzņēmuma vadītājs ir Frenkijs Zapata, kurš pats arī izmēģina savu diženo veikumu. Pirmo reālo testu viņš veica tikai šogad martā, taču publiski atrādījās aprīļa beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viņš intervijā “The Verge” norāda, ka bez treniņa ar šādu transportlīdzekli braukt ir aizliegts un pat nav iespējams. “Nepieciešamas 50-100 stundu ilgs treniņš, lai paceltos gaisā,” komentē Zapata. Viņa izgudrojums spēj sasniegt 60-80 kilometrus stundā lielu ātrumu.

Top arī citāda versija, kurā braucējam būs iespēja ne tikai stāvēt uz tā, bet pat apsēsties, taču plašāka informācija pagaidām nav pieejama, jo tas vēl nav patentēts, kā arī notiek izstrādē pie jaunākās “lidojošā dēļa” izstrādes. Līdz šim veikumam Zapata ar komandu strādājis aptuveni četrus gadus.

Video

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl