Komentāri
Draiski FOTO: Coyote Fly ar trīs dienu ballīti nosvin 10. jubileju
Foto: Coyote Fly

Pagājušajā nedēļas nogalē – no 10. līdz 12. novembrim – naktsklubs Coyote Fly ar iespaidīgu pasākumu programmu svinēja desmito dzimšanas dienu. Trīs dienu ballīte pulcēja gan bijušos darbiniekus, gan ilggadējos klientus un citus interesentus.

10 gadu jubilejas svinību ietvaros uzstājās Singapūras Satīns, Markus Riva, Samanta Tīna, Fakts.

“Desmit gadi ir kā atskaites punkts, lai izvērtētu paveikto, un Coyote Fly veiksmes stāsts balstās ne tikai uz nemitīgu attīstību un radošumu pilnīgi visās jomās, bet arī uz neizmērāmu darbinieku ieguldījumu un klientu uzticību, jo, tieši pateicoties viņiem, mēs esam kļuvuši par iecienītāko izklaides vietu Rīgā,” stāsta kluba vadītāja Liene Bukbārde.

Foto

“Līdz ar pēdējām interjera un koncepta pārmaiņām, smeļoties iedvesmu pasaules labākajos klubos un pieliekot klāt savu radošo pieeju, pērn saviem klientiem nodevām vērtēšanai līdz šim Latvijā nerealizētu alkohola pasniegšanas veidu, izmantojot dažādus papildu emociju veicinošus elementus, lai būtiski atšķirtos un būtu soli priekšā pārējām izklaides vietām Latvijā.

Mēs nemitīgi domājam, kā pārsteigt klientus, lai viņi katru nakti klubā izbaudītu kā iespaidīgu šovu. Nestuves, milzīgi karogi un dažādas plāksnes ar uzrakstiem un burti jau kļuvuši par neatņemamu vakara sastāvdaļu, tāpēc šobrīd ejam vēl tālāk, piedāvājot klientiem pasniegt alkoholu stilizētu lielā būrī, savukārt jau pavisam drīz vērtēšanai nodosim četrus metrus garu laivu,” turpina Bukbārde.

Nakts klubs Coyote Fly dibināts 2006. gada nogalē un sākotnēji atrādās Palasta ielā 3. No 2011. gada 1. aprīļa Coyote Fly atrodas izklaides centrā Vernisāža, Tērbatas ielā.

Lasi vēl