Donalda Trampa (ne)runa!

Komentāri

Šādu video interneta vidē kļūst arvien vairāk, un nav nekāds pārsteigums, ka no šāda veida popularitātes diezgan daudz cieš arī tik pretrunīgi vērtētais Amerikas Savienoto Valstu prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps. Šādai, lūk, pēc asprāšu domām, būtu jāizklausās viņa runai.

Mario Vīnerroiters pasaulē ir pazīstams ar savu YouTube kanālu, kur publicē šāda veida materiālus – videoklipus bez mūzikas, politiķu uzrunas, kurās viņi nemaz nerunā u.c. Šoreiz starmešu gaismā izlikts Donalds Tramps, un gala iznākums padevies diezgan smieklīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl